Co je vlastně Pandora Virus a odkud pochází:

Pandora virus je virus mimozemského původu, který se dostal na zem s pádem asteroidu původem z těžko pozorovatelné desáté planety ve sluneční soustavě jménem Yuggoth. Inteligence řídící virus se dostala do konfliktu s prastarou předlidskou civilizací, které se nakonec podařilo virus oslabit, ochromit, a uvěznit na dně moře, kde se po miliony let zotavoval. V průběhu několika posledních tisíc let se Pandora virus začal probouzet a působit na ekosystém planety a na lidskou civilizaci. Zpočátku působil pomalu, ale v poslední době se vliv Pandora viru šíří stále rychleji...

Pandora Virus v moderní době:

19. století: Vznik několika kultů uctívajících Pandora virus, které se později sloučí do Anuových Následovníků (Disciples of Anu)

1915: Expedice Lei Ming v Číně objevuje mumii nelidské ženy jako důkaz předlidské civilizace a vlivu Pandora viru v prehistorii.

1937: Bostonská expedice do Antarktidy objevuje Hrobku Fénixe (Tomb of the Phoenix), poslední výspy předlidské civilizace, která obsahuje texty zmiňující se o existenci Pandora viru - původně z planety Yuggoth. Zmínka je také o osudu civilizace, která s ním bojovala.

1945: Oficiální vznik Projektu Fénix pod hlavičkou Organizace Spojených Národů.

1973: Dvě mise Projektu Fénix na Měsíci, kontakt s Pandora virem na Měsíčním povrchu.

1986: USA se stahuje z Projektu Fénix.

2022: První vzorky Pandora viru objeveny v tajícím polárním ledu.

2027: Incident Big Egg, Pandora virus útočí na těžební plošinu a potápí ji.Strana 1 2